ryan pikkel

Ryan Pikkel

Ryan Pikkel, hem son kullanıcılar hem de bunları uygulayanlar için empatik olan çözümler geliştirmek ve ifade etmek için geniş bir yöntem yelpazesi kullanmaktadır. Kullanıcı odaklı fırsatları ve yeni büyüme ve farklılaşmayı yönlendirmek için geliştirilebilecek iş ve tasarımları derinlemesine anlamak için müşterilerle birlikte çalışmaktır. Telekomünikasyon, CPG, otomotiv, sağlık / zindelik, perakende satış ve eğitim de dahil olmak üzere çeşitli sektörlerde tasarım stratejisi girişimlerini uluslararası alanda yürütüyorum ve kolaylaştırıyor, ayrıca inovasyon ekipleri ve yetenekleri oluşturmak için müşteri ekipleriyle işbirliği içinde çalışmaktır.

Ayrıca, Doblin’in Yenilik Taktikleri Kartları, On İnovasyon Uygulaması ve On İnovasyon Türünü ortak yapımcılık da dahil olmak üzere kendi araç ve süreçlerini geliştirmeye önemli katkılar yapmaktadır.

Tasarım Planlamasını öğrettiğim Tasarım Enstitüsünde (IIT) yardımcı öğretim üyesi olarak görev almaktadır. 2005 yılında Doblin’e katılmadan önce Hong Kong, Chicago ve New York’taki öncü tasarım firmalarında görev yapmıştır.. Tasarım Enstitüsü’nden (IIT) Master derecesini aldım, Syracuse Üniversitesi’nden BFA derecesine sahip oldum ve tek ABD iletişim tasarımcısı olduğum Japonya’nın Osaka’daki Sozosha Tasarım Okulu’na katılım sağlamıştır.