fbpx
ucretsiz-kitap-okuma-seferberligi-icin-okullara-kitap-yolluyoruz

Ücretsiz Kitap Okuma Seferberliği İçin Okullara Kitap Yolluyoruz

Bilindiği gibi kitap okumanın sayısız faydası bulunmaktadır. Kitap okuyarak, kitabın tüm güzelliklerinden faydalanmak gerekir. Ücretsiz kitap okuma seferberliği kapsamında Aba Yayın tarafından basılan ilkokul, ortaokul ve lise kitaplarını tüm çocuklarımıza gönderiyoruz. Bu kapsamda, öğretmenlerimiz aracılığı ile Aba Yayın kitapları ücretsiz bir şekilde tüm öğrencilerimize ulaştırılmaktadır.

Kitap okumanın sayısız faydasının bilincinde olarak, çocuklarımızın gelişim süreçlerine Aba ekibi olarak katkı sağlamak istemekteyiz. Çocuklarımızın ve gençlerimizin beğenisini kazanan kitaplarımız, talepte bulunan tüm okullara ücretsiz bir şekilde gönderilmektedir. Değerli öğretmenlerimiz, Aba Yayın ile iletişime geçerek, öğrencileriniz için kitap talebinde bulunabilirsiniz.

Ücretsiz Kitap Okuma Seferberliği İçin Ne Tür Kitaplar Gönderiyoruz?

ucretsiz-kitap-okuma-seferberligi-icin-okullara-kitap-yolluyoruz

Aba ekibi değer üretmek için birlikte çalışmanın gerekliliğine inanarak; ilkokul, ortaokul ve lise öğrencilerine uygun eğitici kitaplar göndermektedir. Aba Yayın ücretsiz Kitap okuma platformu olarak:

Ücretsiz Kitap Almak İçin Ne Yapılmalı?

Aba Yayın tarafından basılan eğitici ve öğretici kitaplara ulaşmak son derece kolaydır. Çok sayıda kitaba ücretsiz bir şekilde ulaşmak için değerli öğretmenlerimizin Aba Yayın ile iletişime geçmelerini beklemekteyiz. Aba Yayın ekibi olarak kitap gönderim talebi ve gönderim adresleri doğrultusunda ücretsiz bir şekilde kitaplar öğretmenlerimize ulaştırılmaktadır.

Öğrencilerimizin gelişim süreçlerine her zaman katkı sunmak isteyen Aba ekibi, kitap desteği ile öğrencilerin gelişiminde pay sahibi olmak istemektedir. Geleceğimiz olan çocuklarımızın öğrenme sürecine yardımcı olabilecek tüm süreçlerde Aba ekibi yer almaktadır.

Hangi Okullarla Kitap Okuma Seferberliği Başlattık?

ucretsiz-kitap-okuma-seferberligi-icin-okullara-kitap-yolluyoruz

Ücretsiz kitap okuma seferberliği kapsamında Mahir Özgür Damar İlkokulu-Aydın, Fatih Ortaokulu-Kütahya, Örencik Bakır Kaçar İlkokulu ve Ortaokulu-Şanlıurfa’ya kitaplarımızı ulaştırmanın mutluluğunu yaşamaktayız. Bilginin paylaştıkça artacağı bilinci ile öğretmenlerimizi kitap yardımı konusunda işbirliğine davet etmekteyiz. Konu hakkında detaylı bilgi almak için Aba Yayın ile iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca Aba Yayın sosyal medya hesaplarımız üzerinden de kitap taleplerinizi iletebilirsiniz.

Paylaş

Bu makaleyi arkadaşlarınla paylaş!

Open chat
Merhaba, Aba Yayın'a hoşgeldiniz. Soru, görüş ve önerileriniz için lütfen bize yazın.
X